Whirlpool - vířivkaWhirlpool - Příbramské lázně

Posadit se do teplé vody, zavřít oči a relaxovat. Spolu se stresem a únavou odplouvají i chmury, tělo nabírá novou životní energii a celkově se regeneruje. Stačí půlhodinka ve Whirlpoolu a cítíte se jako znovuzrození.

Wellness a relaxace ve vířivce

Součástí wellness procedur Příbramských lázní je i relaxace ve vířivce. Teplota vody, přizpůsobená přirozené teplotě lidského těla (33 - 34°C), naladí tělo i mysl na relaxační vlnu. Uvolňuje ztuhlé svalstvo, bolavá záda a skvěle prospívá unaveným kloubům. 

Hydromasážní trysky skvěle simulují ruce šikovného maséra a dopřávají tak unaveným svalům relaxační a uvolňující vodní masáž. Precizní a zcela bezpečný, řídicí systém Whirlpoolu, dovoluje regulovat intenzitu hydromasáže přesně podle vaší potřeby. Čistota prostředí vířivky, nezávadnost vody a příjemné prostředí Whirlpool salónku přispívají k intenzitě blahodárného, relaxačního zážitku. 

Rezervujte si chvilku odpočinku: 731 731 335

Regenerace těla i duše

I dnešní uspěchaná doba si zaslouží, abyste se na chvíli zastavili a mysleli jen a jen na sebe a své potřeby. Užijte si chvíli odpočinku a relaxace. Stačí půl hodiny a z vířivky vystoupíte jako nový člověk. Regenerace těla i duše vás pozitivně nastartuje do dalších dní.

Vířivka je nejdokonalejším prostředkem k odbourání stresu, významně mírní dopad starostí celkově posiluje psychiku.