Wellness centrum Příbramské lázně

Z Prahy i Plzně coby kamenem dohodil, naleznete oázu klidu a relaxace.přibramske-lazne.cz - wellness Nechte za zády stres, uspěchané dny i náročný pracovní program a přijeďte si odpočinout do Příbramských lázní. Wellness centrum v Příbrami má pro vás přichystáno nespočet terapií, po jejichž absolvování zavládne ve vašem těle rovnováha a harmonie. Přesně tak jak praví základní wellness principy. 

Dosáhneme vaší tělesné i duševní pohody a během veškerých procedur po vás nebudeme požadovat nic víc, než abyste odpočívali, relaxovali a nechali se hýčkat a rozmazlovat.

Sauna, která baví a léčí

Saunování má na lidský organismus blahodárné účinky. Kombinace horka a následného ochlazení prospívá tělu, mírní kardiovaskulární, kloubní i svalové neduhy a povzbuzuje ducha. 
Příbramské lázně mají pro své klienty připravenou finskou saunu, parní lázeň a infrasaunu. Podle vašich obtíží doporučíme vhodný typ saunování i sauny. Zejména dámy budou nadšené z aromaterapeutických účinků parní lázně, která kromě léčivých a relaxačních účinků, viditelně zlepšuje pleť. 
Pro zamilované dvojice na romantickém pobytu nebo skupinky přátel máme přichystanou menší finskou saunu, kterou lze privátně pronajmout. Nechte se léčit a bavte se zároveň. Ideální kombinace jak strávit příjemné chvíle se svými blízkými.

Vířivka (provoz v zimních měsících)

Voda je váš živel? Nechte jí, ať dokáže, co umí a vyzkoušejte relaxační a léčebné terapie vodou. V Příbramských Wellness lázních máme pro vás připravenou i vířivku s hydromasážemi, které skvěle uvolní bolesti ztuhlých svalů a celkově pozitivně přispívají k regeneraci a relaxaci těla i mysli.

Těšíme se na vás.